Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

SHBA/ Vdes nga koronavirusi, kandidati për president

Herman Cain, një kandidat për president i republikanëve për herë të parë dhe ish CEO i Godfather’s Pizza, ka ndërruar jetë, ditën e sotme nga koronavirus, sipas një lajmërimi të bërë nga llogaria e tij në twitter dhe Newsmax. Në këtë të fundit ai ishte duke nisur një shfaqje televizive.

Kaini, 74 vjeç, u shtrua në spital në fillim të këtij muaji. Një javë më parë u lajmërua se ai ishte intubuar për shkak të problemeve me mushkërinë. Nuk dihet se nga ku kandidati e mori virusin.

“Ju kurrë nuk jeni gati për llojin e lajmit që po merreni në këtë mëngjes. Por ne nuk kemi zgjidhje tjetër përveç që të kërkojmë dhe të gjejmë forcën dhe rehatinë e Zotit për t’u marrë”, tha të enjten në llogarin e tij zyrtare në Twitter. K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet