Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rusia shënon më shumë se 5500 raste të reja me koronavirus në vetëm 24 orë

Rusia ka regjistruar në 24 orët e fundit 5509 raste të reja infeksioni Covid, teksa dje u raportuan 5475 pozitivë.

Sipas autoriteteve, gjithashtu në vend u raportuan edhe 129 viktima (dje169 vdekje).

Në Rusi, numri i përgjithshëm i rasteve të konfirmuara pozitiv nga koronavirusi është rritur në 834 499 kurse totali i viktimave Covid ka shkuar në 13802 që prej fillimit të pandemisë.

Gjithashtu në Rusia ka edhe 621 276 të shëruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet