Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Roshi: Rama sot bëhet si Putini! Gjuzi: Unë po iki! Ruçi: Udhë të mbarë

Kujtim Gjuzi u largua nga seanca plenare. Ai akuzoi se në nismën e 28 deputetëve për hapjen e listave 4 firma janë të falsifikuara. “4 firma janë të falsifikuara e deklaroj votën kundër.

Unë do ta braktis sallën” tha ai. Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi e shoqëroi largimin e tij me fjalët “udhë të mbarë”.

Deputeti Artur Roshi u shpreh se me ndryshimet që do të bëhen sot, “Rama është një Putin në Shqipëri”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet