Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngjarje e rëndë në Durrës, një i vrarë e një i plagosur në Fllakë

Nje person eshte vrare dhe nje tjeter eshte plagosur ne Durres gjate oreve te nates.

Dy personat kane mberritur ne spital per ndihme mjekesore ndersa njeri prej te demtuarve sipas mjekeve nuk ka arritur te mbijetoje.

Sipas burimeve nga policia viktima dhe i plagosuri kane mberritur ne spital nga Fllaka ndersa kane nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet