Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ky është dhëndri i Qazim Sejdinit, një nga dy të shoqëruarit për vrasjen në Elbasan

Sigurohet foto e Sokol Sanxhaktarit.

34-vjeçari nga Elbasani është një nga dy personat e shoqëruar për vrasjen e 40-vjeçarit Florian Lamces.

Sokol Sanxhaktari është dhëndri i Qazim Sejdinit, ish-kryetarit të bashkisë së Elbasanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet