Këngëtarja Greta Koçi në një ‘lidhje sentimentale’

Showbiz
Këngëtarja Greta Koçi në një ‘lidhje

E ftuar në një emision televiziv, ditën e sotme, këngëtarja e muzikës folk dhe pop, Greta Koçi, ka pranuar se është në një lidhj. Ajo nuk e ka treguar emrin e partnerit, por është munduar të devijojë temën.

E pyetur nga gazetarja Rudina Magjistari nëse hiti i saj i fundit i kushtohej një përsoni special, këngëtarja nuk është prononcuar.

Këngëtarja nuk ka pranuar të thotë emrin e të dashurit as ta pohoj se është në një lidhje por e la të ndënkuptohej.

“Mund të flasim për projektet e rradhës por për jetën private nuk është koha ende.Tani jam shumë mirë dhe e lumtur. Sigurisht që këtu tek ty do ta them emrin e të dashurit, por për momentin mund të themi vetëm që jam shum mirë.”-tha Greta Koçi./LajmiFundit.al

ME TE LEXUARAT