Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Gianni de Biasi konfirmon: “Zyrtarisht trajner i Azerbajxhanit”

Gianni de Biasi zyrtarisht firmos kontratën me Azerbajxhanin më 30 nëntor 2021

Ish-trajneri i kombëtares Gianni de Biasi zyrtarisht firmos kontratën me Azerbajxhanin deri me 30 nëntor 2021 pasi akordin dhe detajet i kishin arritur që më parë por për shkak të pandemisë firmën në kontratë e ka hedhur sot.

“Sot kam nënshkruar (fizikisht) kontratën që më lidh me Federatën e Azerbajxhanit deri më 30 nëntor 2021. Dëshira e madhe për të filluar përsëri me një sfidë të re të madhe….” shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet