Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie skela tek Parku i Liqenit, dyshohet për të plagosur

Skela që ishte vendosur në një ndërtim pranë Parkut të Liqenit ka rënë pasditen e kësaj të enjte.

Nga i informacionet paraprake dyshohet për një të plagosur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet