Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Tërboi” fansat me fustanin e kuq, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Luana Vjollcës

Luana Vjollca njihet për veshjet e saj ekstravagante e sigurisht që edhe çmimi i tyre nuk është më pak i tillë.

Pak ditë më parë ajo bëri të ditur bashkëpunimin Vjollcës me këngëtarin latin, Jay Santos, ndërsa xhirimet kanë përfunduar dhe kënga pritet të publikohet së shpejti.

Moderatorja ka zbuluar edhe një ndër fustanet e videoklipit, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Fustani i kuq me dekoltenë e hapur tregon më së miri format seksi të Luanës, por a e keni idenë se sa kushton?

Sipas faqes “What they wearing” fustani i veshur nga Luana kushton plot 4.998 euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet