Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të dënuar për vjedhje me armë! OFL u dërgon formularët dy personave, në shënjesër edhe një grua

Konkretisht OFL ka kërkuar deklarimin e pasurisë nga shtetasit:

Laureta Kokoshi (Salkurti), banuese në Tiranë, e dënuar për veprën penale “Vjedhja me armë”;

Markel Balazi (Balozi), banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “Vjedhja me armë”;

Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet