Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

SPAK u çoi fletëthirrje dy të vdekurve, Murrizi: Turp, të merret me të gjallët

Kryetari i grupit Demokrat, Myslym Murrizi ka reaguar pas gafës së SPAK-ut që u çoi fletëthirrje 2 komisionerëve të akuzuar për zgjedhjet në Durrës, të cilët në fakt kishin ndërruar jetë.

“Është turp për një institucion të kësaj drejtësie, u çon urdhër arresti të vdekurve, të shkojë te të gjallët.

SPAK të merret me hajdutët që u janë errur sytë në këtë kohë kolere” tha ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet