Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet me Covid përgjegjësi i Sigurimeve Shoqërore në Bulqizë

Burime bëjnë me dije se përgjegjësi i Sigurimeve Shoqërore në Bulqizë ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Ndërkohë, mësohet se Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor në Dibër dhe NJVKSH Bulqizë vazhdojnë me protokollet e ndjekjes së këtij rasti.

Gjithashtu janë marrë masat për rastin në fjalë, pasi i infektuari ka patur kontakte me persona të tjerë për shkak edhe të pozicionit të punës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet