Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Greqia me asnjë humbje jete nga koronavirusi në 24 orë, regjistrohen 57 raste të reja

Greqia ka regjistruar 57 raste të reja me koronavirus teksa 18 prej tyre ishin në rajonin kryesor Attica.

Një rritje të lehtë prej 5 rastesh ka pësuar sot Greqia por sot nuk ka pasur asnjë viktimë teksa bilanci qëndron në 203 viktima.

Sa i përket situatës me personelin shëndetësor, Greqia është në kushte komode pasi vetëm 8 pacientë janë të intubuar kurse 127 të tjera tashmë janë larguar nga terapia intensive.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet