Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dyshoni se jeni prekur nga koronavirusi? Manastirliu: Ndiqni hapat dhe plotësoni këtë formular

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka publikuar një video në facebook-un e saj personal, ku tregohet se cilat janë hapat që çdokush duhet të ndjekë, nëse ka dyshime se vetë ai apo ndonjë i afërm i tij është i prekur me Covid-19.

Manastirliu bën me dije se duhet të vizitoni faqen online për Covid-19.

Nëse plotësohet formulari duke përshkruar gjendjen tuaj shëndetësore, atëherë do të udhëzoheni nëse keni covid-19 dhe duhet të ndiqeni te mjeku i familjes, nëse duhet të telefononi në 08004040 apo nëse duhet të telefononi numrin 127 të urgjencës mjekësore.

http://coronavirus.shendetesia.gov.al/

🔴 #COVID19Informohu në burime të sigurta👇http://coronavirus.shendetesia.gov.al/

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Mittwoch, 29. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet