Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në Shkëmbin e Kavajës, përfshihet nga flakët kodra afër banesave

Një zjarr ka rënë afër rrugës në Shkëmbin e Kavajës. Sic shihet edhe në foto, barishte në një kodër kanë marrë flakë.

Kodra është afër rrugës teksa duket se flakët janë afër hoteleve dhe shtëpive të pushimit aty. Për më tepër shihet që nuk ka prezencë zjarrfikësesh.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shkaktuar këtë zjarr mesditën e sotme tek Shkëmbi i Kavajës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet