Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikohet kënga për 100- vjetorin e KF Tiranës, Ronela Hajati dhe Dj Sardi sjellin hitin Bardh’ e Blu

Ronela Hajati dhe DJ Sardi kanë lançuar hitin Bardh’ e Blu kushtuar 100- vjetorit të KF Tiranës që u kurorëzua këtë vit me titullin kampion.

Në video shfaqen tifozë bardheblu, lojtarë aktualë të Tiranës apo dhe fjalët e legjendës Agustin Kola.

Tashmë kolazhit të këngëve për Tiranën i bashkohet edhe kjo e fundit Bardh’ e Blu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet