Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ekzekutoi shokun me çekiç dhe e copëtoi, burg përjetë monstrës së Fierit

Albert Zekaj nga Kopliku, njeriu që masakroi barbarisht me çekiç në 22 qershor 2017 Kreshnik Beqirajn, shokun e tij të dhomës në Fier është dënuar nga gjykata me burgim të përjetshëm. Trupi gjykues ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke e dënuar përjetë autorin e vrasjes makabër.

Viktima dhe autori ishin njohur në një burg në Belgjikë, ndërsa pas ardhjes në Shqipëri jetuan në një shtëpi me qira në Fier. Autori pranoi krimin, ndërsa pohoi se gjithçka kishte ndodhur për shkak se shoku i tij i dhomës nuk paguante qiranë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet