Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Kamëz/ Makina përplas 17 vjeçaren, ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në Kamëz tek bulevardi “Blu”, ku sipas burimeve thuhet se drejtuesi me inicialet F.K., ka aksidentuar të miturën 17- vjeçaren B. H.

Mësohet se vajza është transportuar për në spital dhe ndodhet në kujdesin e bluzave të bardha.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.07.2020, rreth orës 20:00, në Kamëz, tek bulevardi “Blu”, mjeti me drejtues shtetasin F.K., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale B.H., 17 vjeç, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet