Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përdhunoi dhe la shtatëzënë 33 vjeçaren e sëmurë mendore, arrestohet 56 vjeçari

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 56 vjeçar pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 33 vjeçare. Vajza është e sëmurë mendore dhe nga egzaminimet ka rezultuar 8 muajshe shtatzënë.

Sipas njoftimit të policisë, 56 vjeçari me iniciale E. B., është dërguar në ambientet e komisariatit për veprimet e mëtejshme hetimore.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pa zotë për t’u mbrojtur”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet