Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirusi infekton fëmijën vetëm 3 muajsh në Sarandë

Një rast i ri me koronavirus ka rezultuar sot në Sarandë. Bëhet fjalë për një fëmijë 3-muajsh i një 25-vjeçareje, nuse në fshatin Mursi të Sarandës.

Ajo rezultoi pozitive të premten, ndërsa mbrëmë tamponi ka treguar se i prekur nga virusi ishte dhe vajza e saj.

Sipas birimeve thuhet se nëne e bije janë nisur drejt spitalit Infektiv të Tiranës.

Po ashtu ndërsa drejt Tiranës është nisur edhe një efektiv policie që rezultoi pozitiv me COVID-19 të dielën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet