Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Konfirmohen 8 raste të reja pozitive me koronavirus në Fier e 1 në Mallakastër, pritet…

Shkon në 78 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Fier. Vetëm ditën e sotme janë zbuluar 8 raste të reja në Fier dhe 1 në Mallakastër.

Sipas burimeve thuhet se në listën e personave të prekur me Covid-19 kanë dalë anëtarët e tjerë të familjeve të punonjësve të Hipotekës Fier, një shitëse dhe një tjetër rast në Kuman.

Po ashtu mësohet se janë marrë një numër i konsiderueshëm tamponësh, ndërsa pritet përgjigja e rezultatit të tyre.

Pjesa më e madhe e rasteve pozitiv janë duke u ndjekur në mënyrë ambulatore nga mjekët e familjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet