I mbylli sytë dhe e puthi, Fjoralba Ponari tregon ç’ndodhi me Ledrin

Showbiz
I mbylli sytë dhe e puthi, Fjoralba Ponari tregon ç’ndodhi me

Një puthje e Ledri Vulës për Fjoralba Ponarin ka ngjallur jo pak debat në mediat rozë dhe ato sociale.

Gjatë emisionit live në T.CH, moderatorja i kërkoi Ledrit t’i bënte një gjest për të treguar se është djalë romantik. Ledri i tha me shaka: A ki besim tek unë? Mbylli sytë…

Më pas ai shkoi nga prapa e përqafoi dhe e puthi në faqe. Moderatorja u habit disi, por e gjitha kaloi me sportivitet. Kaq u desh dhe rrjeti vërshoi me reagime.

Të shumta kanë qenë mesazhet dhe komentet drejtuar moderatores Ponari. Në një mini-intervistë që ajo zhvilloi në Instastory, dikush e ka pyetur “puthe mirë Ledri eee?

Ajo ia ka kthyer: Po të kthej të njejtën përgjigje që i ktheva një msg në dm. Jeta do ishte më e lehtë për të gjithë ne, sikur të bënit dhe ju diferencën mes showt dhe jetës reale!

ME TE LEXUARAT