Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Enca provokon fansat sërish, kthen ‘flokët’ ngjyrë lejla, kësaj radhe ka një pyetje…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca është e famshme jo vetëm për këngët dhe format e saj trupore bombastike, por edhe për stilin e saj të veçantë.

Brenda pak kohësh ajo ka ndryshuar tre herë ngjyrën e flokëve, fillimisht jeshile, pastaj të verdha dhe tani lejla.

Për më tepër me fotot e fundit ajo i kombinon me buzëkuq lejla dhe me bikini rozë si dhe duke ekspozuar gjoksin e saj.

Por Enca ka një pyetje për fansat lidhur me dy fotot ”1 apo 2?”. Kaq mjafton që në llogarinë e saj të ketë lumë komentesh.

View this post on Instagram

Its me…KING ENCA 💖 1 apo 2?

A post shared by ENCA (@enca) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet