Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i rëndë në Berat, makinat bëhen copë-copë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit mesohet se janë shoferi i makinës së aksidentuar, N.XH 30-vjeç si dhe një pasagjer që udhëtonte me të.

Makina me targat AA 135 BZ, mësohet të ketë dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë së lartë dhe ka përfunduar duke u rrotulluar dhe më pas duke u përplasur me një shtyllë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet