Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzohet seksualisht me 2 vjeçaren, në parkun e lojrave

Vogëlushja u gjet në një dhomë dyqanesh në Lollipop’s Playland dhe Cafe në Penrith, Sydney, pasi nëna e saj lajmëroi në polici për zhdukjen e saj.

Vaja dy-vjeçare ishte viktimë e një sulmi të seksual në një qendër lojrash pasi u nda nga nëna e saj.

Oficerëve u thanë se nëna e vajzës po kërkonte atë për ca kohë para se ajo të gjendej nga një person në një dhomë dyqanesh në qendrën e lojërave rreth orës 12.20 pasdite të Dielën.

Fëmija u dërgua në Spitalin e Fëmijëve Westmead dhe u ekzaminua për dëmtimet e saj.

Mbikëqyrësi i Detektivit John Kerlatec tha për Nine Neës se plagët e vajzës ishin “sa duhet për ne që të shqetësoheshim”.

“Fëmija ishte në gjendje të rëndë kur u gjet, ndaj ne po e ndjekim situatën e saj dhe mund të presim edhe më të keqen.”

Skuadra e Abuzimit të Fëmijëve të Komandës së Krimeve të Shtetit dhe Seksionit të Krimeve Seksuale që nga ai moment hapi një hetim mbi ngjarjen.K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet