Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tërmet me magnitudë 4 Rihter në Shqipëri, ja epiqendra

Një tërmet me magnitudë 4 i shkallës Rihter ka goditur këtë pasdite Shqipërinë qendrore.

Sipas EMSC se epiqendra ka qenë 5 kilometra afër Lushnjes.

Por edhe zonat e afërta e kanë ndier tërmetin pasi epiqendra është vetëm 39 kilometra larg Tiranës.

Deri më tani nuk njoftohet për dëme materiale apo në njerëz.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet