Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë në Vlorë

Një person ka qëlluar me armë zjarri pasditen e kësaj të diele në qytetin e Vlorës.

Autori, i dyshuar mesohet se eshte shtetasi me iniciale XH.S., i cili dyshohet se ka qëlluar në ajër drejt një karburanti, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Autori mendohet se ka qenë i dehur. Ndërkohë, burimet konfirmojnë se ai është ndaluar nga policia.

Ka qënë menaxheri i karburantit, ai që ka lajmëruar policinë. Më pas, autori i ngjarjes është arrestuar në brendësi të lagjes ‘10 korriku’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet