Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kruja shënon katër të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve, kontakte me rastet e mëparshme

Rrethi i Krujës në përditësimet e sotme me për koronavirusin pritet të ketë të paktën katër të prekur.

Nga burimet mësohet se gjatë 24 orëve të fundit në këtë qark janë kryer në total 32 tamponë prej të cilëve kanë dalë 25 përgjigjje, katër prej tyre pozitiv.

Përgjigjja për tamponët e tjerë të kryer pritet të dalin në orët në vijim, ndërkohë që deklarohet se të gjitha rastet pozitive janë kontakte të rasteve të mëparshme.

Në ditët e fundit përveç rasteve të larta në Krujë fatkeqësisht janë raportuar edhe tre vdekje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet