Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vera lumë, Pëllumb Pipero e kthen me fund dhe ‘fluturon’ gotën në mes të shtëpisë

Mjeku Pëllumb Pipero është ndër mjekët që gjatë periudhës së pandemisë së Covid-19, është kthyer në “burim informacioni” për qytetarët, me këshilla për të qëndruar të shëndetshëm.

Së fundmi, mjeku ka zgjedhur të largohet pakëz nga stresi dhe mbingarkesa e ditës në spitalin Infektiv dhe ka mbledhur miqtë në shtëpinë e tij.

Pasi ngre dolli për ta, Pipero e kthen me fund verën dhe gotën e hedh në mes të shtëpisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet