Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vetëm 6 javë pasi u bë nënë, Klea Huta mahnit me pozat e fundit

Pak javë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja e njohur, Klea Huta është shfaqur më në formë se asnjëherë më parë.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ka ndarë poza të ndryshme ku ka rënë në sy jo vetëm format perfekte fizike, por dhe ‘look-u’ i kuruar deri në detaje. Ndjekësit kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar Hutën për pamjen e saj mjaft tërheqëse.
Deri më tani Klea nuk ka zbuluar ende për ndjekësit se si ia ka arritur që të humbasë kilogramët e shtatzënisë në një kohë kaq të shkurtër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet