Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Foto/ 11 rezidencat më luksoze të yjeve të ekranit

Njerëzit zakonisht krijojnë një shtëpi në mënyrë që të jetë sa më e rehatshme e mundur. As personazhet e famshëm nuk bëjnë përjashtime.

“Bright Side” ka publikuar disa nga shtëpitë e yjeve, nga forma më të çuditshmet, që kanë apo edhe luksi. Shikoni fotot dhe vendosni se cila është e preferuara juaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet