Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fëmijët qëndrojnë për 8 minuta me kokë poshtë, në lodrën lëvizëse

Dhjetëra persona mbetën për rreth 8 minuta me kokë poshtë, pasi pajisja ku ata kishin hipur në një makineri lëvizëse, në parkun e lojrave, në Nalchik të Rusisë ndaloi së lëvizuri.

“Ne gati vdiqëm. Unë dhe e dashura ime mbetëm të varur për të paktën 8 minuta”, tregoi i tmerruar një 19-vjeçar pas incidentit, i cili dyshohet të ketë ndodhur pas një problemi me energjinë elektrike.

19-vjeçari tregon se makthi përfundoi kur pajisja u furnizua sërish me energji elektrike, shkruan Daily Mail, e cila thekson se shumë nga personat ishin fëmijë rreth 10 vjecc.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet