Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

30- vjeçari tenton të vetëdigjet para kryeministrisë

Së fundmi një 30- vjeçar ka tentuar të vetëdigjet para kryeministrisë në Tiranë.  Mësohet se personi ishte në gjendje të rënduar psikologjike dhe lyeu trupin me lëndë djegëse. Ishte patrulla e Policisë  ajo e cila  ndërhyri në kohë duke shmangur një tragjedi.  Më pas 30-vjeçari është shoqëruar për në komisariatin më të afërt.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet