Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tjetër aksident në Tiranë/ Humbet kontrollin e motorrit dhe del jashtë rruge

Një person është aksidentuar mbrëmjem e sotshme, në qendër të kryeqytetit, pasi humbi kontrollin e motorrit.

I plagosuri me inicialet A.M është dërguar me urgjencë në spital dhe momentalisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:35, ku i plagosur ka qenë duke lëvizur me një motor dhe ka humbur drejtimin, për pasojë është aksidentuar.

Njoftimi i policisë:

Me datë 17.07.2020, rreth orës 21:35, në Lanabregas,motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet