Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sherr për pronën, fqinji plagos me armë zjarri policin në Tropojë

Një efektiv policie në Tropojë është plagosur me armë zjarri nga fqinji i tij, pas një konflikti për pronën mes tyre. Sherri ndodhi kur polici ishte jashtë detyre dhe se nuk kishte lidhje me detyrën e tij, por për çështje pronësie.

Ngjarja ndodhi ditën e sotme në orën në 14:30, në fshatin Bujan, ku shtetasi R. B., në afërsi të banesës, ka plagosur me armë zjarri pistoletë komshiun e tij shtetasin A. H., punonjës policie i Komisariatit të Policisë Tropojë. Polici i plagosur fatmirësisht është jashtë rreziku për jetën.

Policia është në kërkim të autorit që plagosi policin, ndërsa bijoj në hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet