Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Regjistrohen lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë, ku epiqendra ishte pranë qytetit të Korcës.

Tërmeti u shënua rreth orës 08:30 të mëngjesit me magnitudë 3.6 të shkallës Rihter..

Epiqendra e lëkundjes së tërmetit ka qenë 17 kilometra larg qytetit, por nuk janë raportuar dëme në njerëz po ndërtesa.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet