Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Goditet policia në Elbasan, makinës i thyejnë xhamat pasi ‘Shqiponjat’ ndërhynë në konflikt

Nje automjet i policise u demtua pas nje nderhyrje te forcae Shqiponja per shuarjen e nje konflikti mes disa personave ne Elbasan.

Forcat “Shqiponja’ ndërhynë për të shuar një sherr në qytetin e Elbasanit, por agresorët thyejnë atyre xhamin e makinës.

Nga ky akt i rëndë kanë mbetur të lënduar lehtë pjesëtarët e skuadrës speciale ‘Shqiponjat’.

Sherri po zhvillohej mes disa personave, duke bërë që efektivët e policisë të ndërhynin, por si pasojë agresorët kanë thyer xhamin e përparmë të makinës së tyre.

Krimi i rende ka bere qe policia te vendose patrulla te shumta e postblloqe kontrolli te cilat kane shoqeruar dhjetera persona ne komisariat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet