Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vdekja misterioze e shqiptarit në karantinë

Një shqiptar 28-vjeçar është gjetur i vdekur sot në mëngjes në dhomën e tij në qendrën për riatdhesime dhe azilkërkues në Gradisca d’Isonzo, në Gorizia.

Shqiptari ndante dhomën me një maroken, i cili është dërguar me urgjencë në spital pasi ka plagë serioze.

Sipas autoriteteve që po punojnë për zbardhjen e ngjarjes, shqiptari ishte duke kryer karantinën.

Vdekja e shqiptarit mbetet ende enigmë, shtuar edhe nga fakti që nuk ka shenja për përleshje midis tij e marokenit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet