Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pezullohet nga detyra shefi i Komisariatit të Lezhës

LEZHË
Pezullohet Shefi i komisariatit të Lezhës Nik Nikolli. Ende nuk ka informacion të saktë mbi arsyet e këtij vendimi, por mësohet se prokuroria ka nisur hetim në lidhje me një sasi të konsiderueshme kanabis të gjetur disa ditë më parë në zonën e Kashnjetit në bashkinë e Lezhës.

Burime bëjnë me dije se gjetja e të mbjellave me kanabis mund të jetë arsyeja që ka çuar në pezullimin e shefit të komisariatit të Lezhës, por pa saktësuar nëse ka hetim të drejtpërdrejtë ndaj Nikollit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet