Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manuel Neuer kapet duke kënduar këngë nacionaliste kroate

Portieri i Bayern Munich, Manuel Neuer, i cili ndodhet në Kroaci me pushime, është kapur në një video duke kënduar një këngë nacionaliste kroate.

Në videon e publikuar në faqen e internetit të gazetës “Bild”, Neuer shihet në një varke në Dubrovnik me disa miq, mes të cilëve ishte edhe trajneri i portierëve, Toni Tapalovic, teksa këndojnë “Lijepa li si” (Sa e bukur je).

Neuer nuk e ka komentuar ende videon në fjalë, por menaxheri i tij i sqaroi Bild se lojtari nuk flet kroatisht, e për pasojë nuk e ka kuptuar tekstin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet