E rëndë në Tiranë, i riu bie aksidentalisht nga ballkoni i katit të katërt në "Astir"

Aktualitet
E rëndë në Tiranë, i riu bie aksidentalisht nga ballkoni i

Nje person ka rene nga ballkoni i katit te katert ne Tirane nderkohe qe me pas eshte derguar ne spital nen kujdesin e mjekeve. Lajmi u be me dije nga policia e cila tha se ngjarja ka qene aksidentale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 20:50, në Astir, në rrugën “Loni Ligori”, aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të katërt shtetasi E.L., 36 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

ME TE LEXUARAT