Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Burri del i zhveshur sic e ka bërë nëna në mes të Tiranës

Temperaturat e larta të ditëve të fundit, kanë sjellë edhe reagime të ekzagjeruara të qytetarëve në kryeqytet.

Një burrë i zhveshur totalisht është parë të eci rrugëve të qytetit në trotuar, duke bërë që qytetarët të çuditen nga sjellja e tij.

Qytetari siç thuhet edhe nga video, por ecte në rrugën e spitalit Ushtarak, në Laprake, duke dalë në rrugën kryesore.

Por duket se shëtitja nu.do e qytetarit nuk i bën përshtypje patrullës së policisë në këtë zonë, pasi qendron indiferente, duke mos e ndaluar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet