Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bebe Rexha fotografohet me partnerin?!

Kengetarja e famshme me origjine shqiptare Bebe Rexha nuk ekspozohet shpesh në publik në shoqërinë e meshkujve. Për jetën e saj private, dimë vetëm që është përfolur për një lidhje me Martin Garrix dhe asgjë tjetër.

Por Bebe është aq e famshme në SHBA sa sado të mundohet nuk do mundet t’u shpëtojë gjithmonë paparacëve.

Së fundmi, Rexha është parë e shoqëruar me një mashkull misterioz, me të cilin kishte dalë për të blerë ushqime.

Bebe me djaloshin brun u shfaqën të veshur thjeshtë dhe mbanin maska dhe doreza, të cilat pasi mbaruan blerjet i hoqën.

Ata dukeshin shumë të afërt, megjithatë nuk pati asnjë puthje apo gjest që të mund të konfimonte se janë në një lidhje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet