Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Plagoset gjatë natës 40-vjeçari në Kurbin, policia në kërkim të autorëve

Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur në dorë gjatë natës në një fshat të Kurbinit, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi në fshatin Gjorm.

Persona ende të paidentifikuar e kanë qëlluar me armë zjarri personin e plagosur, ndërsa ai ndodhet aktualisht në spital.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorëve si dhe kapjen e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet