Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Oriola Marashi shijon perëndimin e diellit dhe tregon të pasmet bombastike nga plazhi

Ajo është një modele që shquhet për format e saj bombastike, të cilat nuk resht së ekspozuari në rrjetet sociale. Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që poublikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga plazhi duke shijuar perëndimin e diellit, teksa nxjerr në pah linjat perfekte.

“Në elementin tim”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për këto fotografi, ku Oriola shfaqet me kurriz dhe tregon të pasmet bombastike me një kostum plazhi bojë qielli.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet