Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mc Kresha me Lyrical Son lançojnë hitin më të ri muzikor

Me fillimin e sezonit veror kanë qenë të shumtë këngëtarët që kanë nxjerrë hite.

Së fundmi, Mc Kresha me Lyrical Son kanë bashkëpunuar dhe na kanë sjellë diçka të veçantë për këtë verë.

Kënga e titulluar ‘Ajo po don’ është publikuar në platformën Youtube një ditë më parë.

Si duket kjo këngë do i ‘djegë’ klubet e bregdetit, pasi vetëm për një ditë ka arritur 547,926 shikime dhe 15 mijë pëlqime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet