Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Jonida Maliqi ndan fotot romantike me Romeon: Jeta ime nuk është perfekte, por dashuroj…

TIRANE

Vetëm një natë pasi ironizoi bashkë me Romeon lajmet e fundit të publikuara në portale, Jonida është “dorëzuar” për të treguar se jetën, secili prej nesh e jeton si do.

Kaq i thjeshtë dhe i thellë njëkohësisht është edhe mesazhi që mbartin këto foto të ëmbla nën dritën e hënës.

“Jeta ime nuk është perfekte, por dashuroj gjithçka që kam…” – shkruan Jonida dhe pas këtij mesazhi. Duke u kombinuar të dy me ngjyrë të bardhë, Jonida dhe Romeo kanë marrë pëlqimet e të gjithë ndjekësve.

Kujtojmë se gjatë këtyre ditëve dyshja ka ndarë momente të ndryshme duke shijuar pushimet krah njëri-tjetrit e të qeshurat midis tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet