Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Kamioni përplas rëndë automjetin

ELBASAN-Aksident rrugor ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në aksin Elbasan-Peqin në kryqëzimin e fshatit Papërr. Kamioni është përplasur me një automjet duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga aksidenti dhe pritet që të zbardhen shkaqet dhe detaje nga vendi i ngjarjes.

Automjeti i tipit “Lancia Musa” me targa AA 151 SR është dëmtuar në pjesën e djathtë dhe të përparme të tij, kurse targa e kamionit nuk shikohet pasi ka rënë nga përplasja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet