Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Elbasan! Pesë të plagosur, 3 në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Peqin, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar 5 persona.

Nga të dhënat paraprake mësohet se 3 prej të lënduarve ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit.

Shkak mendohet të ketë qenë një parakalim i gabuar, por policia ndodhet në vendngjarje për të mësuar më shumë për detajet e shkaqet. Akoma nuk dihen shkaqet dhe identiteti i personave të lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet