Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Koronavirusi/ 11 raste pozitive mes udhëtarëve në Greqi nga 3,611 mostrat e testuara

Janë 11 rastet, sipas SKAI TV, të konstatuara pozitive me koronavirus në Greqi.

Bëhet fjalë për raste udhëtarësh që kanë mbërritur deri tani në Greqi, nga 3,611 mostra që janë testuar që nga testet e kryera një ditë më parë, 1 korrik, ditë kjo kur edhe u hap turizmi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet